Російський пропагандист Красовський, який закликав до геноциду українців, раніше жив на Рівненщині

СБУ завершила досудове розслідування стосовно директора російського телеканалу RT Антона Красовського. 

Про це повідомляє прес-служба СБУ. 

Він неодноразово використовував усі доступні йому медійні платформи для публічних закликів до геноциду українців, ліквідації незалежності України та повалення її конституційного ладу.

Зокрема, задокументовано, що Кузнєцов-Красовський неодноразово негативно висловлювався про:

  • українців як націю;
  • існування України як самостійної і суверенної держави.

У своїх публікаціях, розміщених у Ютуб і Телеграм-каналах, зловмисник закликав російську владу до фізичного знищення українців: «Ребят, ну очевидно, что надо взять себя в руки. Собраться, перестать думать о «братьях». Они не братья нам. Я там вырос, со знанием дела говорю: Мочите! Давайте! Хватит!»

Він поширював антиукраїнську пропаганду не лише в ефірі телеканалу, а й створював «авторські» відеозаписи на кшталт «С*ка, этой страны не должно быть!». При цьому переконував глядачів у доцільності проведення так званої «спеціальної воєнної операції» на території України.

Наразі завершено досудове розслідування у межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 442 (геноцид, публічні заклики до геноциду, а також виготовлення матеріалів із закликами до геноциду з метою їх розповсюдження або розповсюдження таких матеріалів) Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт передано до суду.

До речі, батько Красовського працював представником конструкторського бюро на атомних електростанціях Української РСР. Зокрема, на Рівненській АЕС, у Кузнецовську (з 2016 року — Вараш). Там Антон жив із 1986 по 1989 рік. Пізніше навчався у Дубровицькій школі.

У грудні 2017 року повідомив, що з 2011 є ВІЛ-позитивним. Є відкритим гомосексуалом. Живе та працює в Москві.

Читайте також