У Сарнах в укритті багатоквартирного будинку вандали понищили майно.
Повідомили в Сарненській міськраді.
Зазначається, що це сталося в ніч з 6 на 7 січня в укритті багатоквартирного будинку по Широкій, 9. Як наслідок - розбиті світильники та лампочки, розтрощені вимикачі, вибиті двері та зірваний умивальник, розбита електрощитова, зламані лавки, розмальовані стіни та сміття.
"Вандалізму не місце в нашій громаді й у нашому місті. Працівники поліції зафіксували випадок навмисного псування майна відповідно до заяви КП «Житлосервіс».
Якщо ви стали свідком цього чи подібного випадку, фіксуйте це на фото та відео й повідомляйте до поліції", - йдеться у повідомленні.