![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024042718587319.jpeg)
Рятувальники Рівненщини здійснюють повітряний моніторинг у екосистемах та проводять роз'яснювальну роботу з громадянами.
Повідомляють у ГУ ДСНС Рівненщини.
Весна впевнено набирає обертів. Разом з цим зростає кількість пожеж в природних екосистемах. Всупереч законодавчим заборонам горе-господарі продовжують палити суху траву, провокуючи виникнення масштабних пожеж. Їх не спиняє, ні те що пожежі внаслідок підпалів можуть вийти з-під контролю, а продукти горіння є шкідливими для здоров'я, ні воєнний стан в Україні.
Особливим напрямом реалізації раціонального природокористування є моніторинг виникнення, перебігу та ліквідації масштабних пожеж у природному середовищі, екосистемах та лісових пожеж.
![](/media/img/650/2024/04/202404275299.jpeg)
![](/media/img/650/2024/04/202404274365.jpeg)
![](/media/img/650/2024/04/202404277929.jpeg)
![](/media/img/650/2024/04/202404273994.jpeg)
![](/media/img/650/2024/04/202404278081.jpeg)
![](/media/img/650/2024/04/202404278998.jpeg)
![](/media/img/650/2024/04/202404271273.jpeg)
![](/media/img/650/2024/04/202404274104.jpeg)
![](/media/img/650/2024/04/202404277427.jpeg)
![](/media/img/650/2024/04/202404271228.jpeg)
![](/media/img/650/2024/04/202404275122.jpeg)