Рівне Медіа

Рятувальники Рівненщини тренувалися знешкоджувати міни (ФОТО)

http://rivne.dsns.gov.ua

Особовий склад групи піротехнічних робіт ГУ ДСНС у Рівненській області пройшов трьохденний збір отримання допуску до проведення робіт з виявлення, знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів у 2018 році

У період з 14 по 16 лютого тривали триденні теоретичні та практичні збори групи піротехніків аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС у Рівненській області з отримання допуску до проведення робіт з виявлення, знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів у 2018 році. Завершальна практична частина зборів пройшла  на навчальному майданчику групи піротехнічних робіт в аварійно-рятувальній частині, що в селі Городище Рівненського району.

На учбових місцях перевірялися знання піротехніків щодо видів та форм вибухонебезпечних предметів, їхніх основних властивостей у разі несанкціонованого вибуху, дотримання правил безпеки під час транспортування вибухонебезпечних вантажів.

Разом з тим, відпрацьовувались питання пошуку та знешкодження вибухонебезпечних предметів, підривання елементів бетонних та залізобетонних конструкцій, робота піротехнічного підрозділу ДСНС щодо ліквідації крижаних заторів та льоду на річках Рівненщини, захист мостів і гідротехнічних споруд під час льодоходу, вміння надавати першу медичну допомогу при загальних пораненнях, мінно-вибухових травмах, кровотечах та травматичному шоку. Також спільно з саперами-рятувальниками відпрацьовували нормативи вибухотехніки Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

 

За інформацією Головного управління ДСНС України у Рівненській області

Читати також