Сарненщина лідирує за кількістю незаконних порубок лісу

За тиждень на Рівненщині викрито майже 30 незаконних порубок лісу.

Про це повідомила пресслужба Рівненської облпрокуратури.

Упродовж минулого тижня органами досудового розслідування та прокуратури зареєстровано 26 кримінальних проваджень за фактами незаконних порубок лісу або перевезення незаконного зрубаних дерев (ст. 246 КК України).

Незаконну діяльність правоохоронці виявляли та припиняли в усіх районах області, але найбільше порушень зареєстровано на Сарненщині.

У межах досудового розслідування цих кримінальних проваджень виявлено, вилучено та накладено арешт на 93 метри кубічних і більше 20 колод деревини різних порід, а також на 2 транспортні засоби, гужову підводу й інше знаряддя вчинення злочинів, якими користувалися «чорні лісоруби».

Загалом із початку року за фактами незаконних порубок дерев, перевезення, зберігання, збуту незаконно зрубаної деревини зареєстровано 276 кримінальних проваджень, до суду з обвинувальними актами скеровано 45 кримінальних проваджень. Окрім того, за вироками й ухвалами, що набрали законної сили, упродовж поточного року в порядку конфіскації та спецконфіскації передано в дохід держави понад 80 метрів кубічних і 130 колод деревини різних порід.