![](https://rivne.media/media/img/650/2023/12/2023123012219376.jpg)
Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян отримав нагрудний знак від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного "За сприяння війську".
Про це він повідомив у Телеграм-каналі.
- Для мене це велика честь, що Головнокомандувач відзначив мою волонтерську роботу в напрямку підтримки ЗСУ. Переконаний, що зараз завдання кожного з нас - щоденно робити свій внесок у перемогу.
Ми і надалі будемо сприяти Збройним силам України, бо знаємо, що будь-яка допомога та підтримка зараз вкрай необхідна на передовій. Маємо усіма можливими способами наближати нашу перемогу разом, - зазначив секретар Рівнеради.
Нагороду Віктору Шакирзяну передала депутатка Рівнеради Катерина Марчук.
![](/media/img/650/2023/12/202312304298.jpg)