Рівне Медіа

Серед постраждалих - дитина: медики розповіли про стан потерпілих у ДТП з пасажирським автобусом на Рівненщині

ОНОВЛЕНО: Травмованих - 23: поліція розповіла перші подробиці аварії із рейсовим автобусом на Рівненщині

Цієї ночі на Рівненщині неподалік Радивилова сталась аварія – перекинувся пасажирський автобус «Київ-Вроцлав». За попередньою інформацією, у салоні транспортного засобу в цей момент перебували 40 людей.

На місце ДТП викликали екстрені служби. Зокрема, 6 бригад «швидкої»:

 • дві бригади «швидкої» Радивилівської підстанції;
 • бригада «швидкої» з пункту постійного базування с. Верба;
 • бригада «швидкої» Дубенської підстанції.

Зважаючи на велику кількість постраждалих внаслідок аварії, залучили дві бригади «швидкої» Бродівської підстанції Львівського Центру ЕМД та МК, які були найближче до місця ДТП. 

У обласному центрі екстреної медичної допомоги зазначають, що медики швидкої оглянули понад 20 осіб.

Дві бригади «швидкої» Радивилівської підстанції надали допомогу 12-м потерпілим внаслідок аварії.

Про декількох з них:

 • жінка (орієнтовно 30 років). Пасажирка рейсового автобуса. Множинні травми обличчя, тулуба та кінцівок. Після надання медичної допомоги відповідно до протоколу була транспортована до Радивилівської центральної районної лікарні.
 • жінка (орієнтовно 22 роки). Пасажирка рейсового автобуса. Забій грудної клітки. Після надання медичної допомоги відповідно до протоколу була транспортована до Радивилівської центральної районної лікарні.
 • жінка (орієнтовно 23 роки). Пасажирка рейсового автобуса. Множинні рани тулуба та кінцівок. Після надання медичної допомоги відповідно до протоколу була транспортована до Радивилівської центральної районної лікарні.
 • чоловік (орієнтовно 34 роки). Пасажир рейсового автобуса. Забій правої гомілки, підозра на перелом правого стегна. Після надання медичної допомоги відповідно до протоколу був транспортований до Радивилівської центральної районної лікарні.
 • жінка (орієнтовно 43 роки). Пасажирка рейсового автобуса. Множинні забої.Після надання медичної допомоги відповідно до протоколу була транспортована до Радивилівської центральної районної лікарні.
 • хлопчик (орієнтовно 10 років). Пасажир рейсового автобуса. Рвані рани підборіддя. Бригада «швидкої» надала необхідну медичну допомогу відповідно до протоколу. Від госпіталізації пацієнта батьки відмовились.
 • жінка (орієнтовно 43 роки). Забої та осаднення обох колінних суглобів. Бригада «швидкої» надала необхідну медичну допомогу. Від госпіталізації жінка відмовилась.

Бригада «швидкої» постійного пункту базування с. Верба надала допомогу одній пацієнтці.

 • жінка (орієнтовно 25 років). Забій правого передпліччя. Бригада «швидкої» надала необхідну медичну допомогу. Від госпіталізації пацієнтка відмовилась, оскільки вона зазначила, що живе неподалік у Бродах. За нею власним автомобілем виїхала сестра.

Бригада «швидкої» Дубенської підстанції ЕМД та МК надала допомогу одній особі.

 • жінка (орієнтовно 43 роки). Пасажирка рейсового автобуса. Гостра реакція на стрес. Бригада «швидкої» надала необхідну медичну допомогу. Від госпіталізації пацієнтка відмовилась.

Дві бригади Бродівської підстанції оглянули чотирьох потерпілих. Їх госпіталізовано з травмами середньої важкості.

Відомо, що за останніми даними, 12 потерпілих госпіталізовано у Радивилівську лікарню з травмами різного ступеню, а 4 - у Бродівську лікарню.

Чотири пасажири оглянули, надали медичну допомогу, від госпіталізації вони відмовились.

Більше інформації - згодом на нашому сайті. 

Читати також