![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024021412375086.png)
Рятувальника з Рівненщини відзначили грамотою ГУ ДСНС.
Про це повідомили у Вараському районному управлінні ГУ ДСНС України в Рівненській області
За сумлінне виконання службових обов’язків в умовах воєнного стану, досягнення високих показників у професійній діяльності впродовж 2023 року грамотою Головного управління ДСНС України в Рівненській області нагороджено старшого водія 11-ої державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону сержанта служби цивільного захисту Андрія Козлюка.
"Вітаємо нашого колегу з отриманою відзнакою та бажаємо наснаги й витримки в подальшій роботі і, звичайно ж, найшвидшої перемоги!", - написали наприкінці.
![](/media/img/650/2024/02/202402149606.png)