Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Ще до завтра рівняни можуть взяти участь у конкурсі стартапів

Українські cleantech-стартапи можуть взяти участь у змаганні PowerUp! від європейського акселератору EIT InnoEnergy. Заявки приймаються до 18 березня включно, а міжнародний фінал та обрання переможця відбудеться 21 травня у Кракові, Польща.

Конкурс PowerUp! проходить у 24 країнах Центральної та Східної Європи. Організатори обиратимуть проекти, що пропонують рішення в наступних напрямках:

  • енергетика;
  • мобільність;
  • очищення повітря;
  • опалення;
  • «розумні міста»,
  • cleantech.

Заявка від аплікантів повинна містити підтвердження працездатності їхнього продукту або зразок прототипу. Стартапи, що будуть відібрані до участі в конкурсі, проходитимуть тренування в bootcamp.

Цього року конкурс cleantech-рішень проходить вже вп’яте, його ініціює InnoEnergy – одна з організацій Європейського інституту інновацій та технологій (EIT), яка просуває інновації, підприємництво та освітні ініціативи у галузі сталої енергетики. Подати заявку можна на сайті конкурсу.

Читати також

20.05.2022 На колінах і зі сльозами на очах: на Гощанщині прощаються відразу з двома Героями, які захищали Україну

Прощання з Героєм України -Сергієм Степанюком відбудеться 20 травня об 11:00 в селі Синів (вул. Зарічна, 2). Чин похорону відбудеться в Церкві Івана Богослова (вул.Шкільна, 1а). Прощання з Героєм України- Олександром Ільченко відбудеться 20 травня об 14:00 в смт Гоща (вул. Січових Стрільців, 35). Чин похорону відбудеться в Свято-Михайлівській церкві.