Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Що обговорили правоохоронці області на координаційній нараді?

Відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів міста Вараш

У приміщенні Варашського відділу Сарненської місцевої прокуратури 25.07.2018 виконувач обов’язків керівника Сарненської місцевої прокуратури Ярослав Баглєй провів координаційну нараду керівників правоохоронних органів міста Вараш.

На нараді обговорено стан боротьби зі злочинністю та протидії корупції, зміцнення законності та правопорядку на території м. Вараш за підсумками роботи в першому півріччі 2018 року з визначенням координаційних заходів щодо підвищення ефективності роботи на наступний період. 

У заході взяли участь заступник прокурора Рівненської області Тарас Ільящук, начальник Варашського ВП ГУНП в Рівненській області Сергій Кір’янов, виконувач обов’язків начальника відділу в м. Вараш УСБУ в Рівненській області Юрій Опанасюк, тимчасово здійснююча повноваження Вараського міського голови Ірина Шумра.

Учасники наради відзначили, що вжиті упродовж І півріччя 2018 року скоординовані заходи загалом покращили криміногенну ситуацію у місті Вараш. Спостерігається зменшення на майже 38% облікованих на території міста кримінальних правопорушень, в т.ч. тяжких та середньої тяжкості злочинів. Менше вчинено кримінальних правопорушень проти життя та здоров’я особи, безпеки руху та експлуатації транспорту, громадського порядку та моральності, власності, незаконних заволодінь транспортними засобами.

Разом з тим, існують певні негативні тенденції в динаміці окремих категорій злочинів, які потребують невідкладного реагування.

Після обговорення інформацій усіх учасників заходу наголошено, що важливою залишається робота з попередження, виявлення та припинення злочинів у сфері бюджету, службової та господарської діяльності, у галузі земельних правовідносин, а також протидія корупційним  проявам.

За результатом проведеної координаційної наради прийнято відповідне рішення з визначенням низки заходів, спрямованих на підвищення ефективності запобігання і протидії злочинності у місті Вараш.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.