Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Що робить голова Рівненської ОДА для розвитку бізнесу в області?

Фото - відкриті джерела

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданнях уряду регулярно закликає перестати «кошмарити» бізнес і пропонує максимально спростити перевірки. В регіонах також стурбовані тим, щоб створити для підприємців комфортні умови, а цим, можливо, й залучити іноземні інвестиції для розвитку. «Слово і Діло» розбиралося, як голови обладміністрацій розвивають бізнес в областях.

Відтак, голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко має намір створювати центри сприяння розвитку туризму в Рівненській області. Перший такий центр відкрився в Острозі, пізніше вони з'явилися у Володимирці, Сарнах та Дубно.

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.