![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022081015055191.jpeg)
Кожного дня у Рівненській області близько 200 внутрішньо переміщених осіб вакцинуються від коронавірусу.
Про це повідомляють у Рівненській обласній державній адміністрації.
"Внутрішньо переміщені українці можуть провакцинуватися та щепити дітей у державних медичних закладах населених пунктів, у яких вони перебувають", - пояснила начальниця управління медичної допомоги Департаменту цивільного захисту та охорони здоров'я ОДА Олена Гандзюк.
За її словами, для щеплення підписувати декларацію з місцевим лікарем не обов’язково.
"Але якщо ви плануєте залишатися в області на тривалий час, то радимо зробити це. При цьому дуже важливо якнайшвидше надолужити усі пропущені щеплення, адже в умовах надзвичайної ситуації нещеплена вчасно дитина має ще більші ризики заразитися однією з цих хвороб та отримати серйозні наслідки для здоров’я", — йдеться у повідомленні.