Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Шість знаків зодіаку в другій половині червня зустрінуть любов

фото - ілюстративне/відкриті джерела

У другій половині червня деяких представників зодіакального кола наздожене стріла Амура.

Знайти свою половинку - щастя. Головне, не бути обдуреними і зустріти того, хто дійсно визначений долею. Астрологи обіцяють представникам шести знаків зодіаку в другій половині червня бажану зустріч, пише Медіа-Полісся.

Телець

У червні на любовному фронті у Тельців все спокійно. Це аж ніяк не означає відсутність захоплень і відносин. Навпаки, у другій половині місяця їм судитиметься зустріти свою любов. Ніяких африканських пристрастей, оскільки Тельці впевнені: щастя любить тишу.

Форсувати події не рекомендується - любов знайде їх сама. Це може статися де завгодно: на курорті, в супермаркеті, спортзалі або в бібліотеці. Тому людям, народженим під сузір'ям Тельців, необхідно завжди бути у всеозброєнні!

Близнюки

Друга половина червня - справжній зоряний час для Близнюків, які втомилися від самотності. Саме в цей період у них буде 1001 можливість вступити в любовні відносини. Однак дуже важливо знайти того, хто стане по-справжньому цінним. І у Близнюків це вийде.

Пристрасть погрожує бути бурхливою. Романтики буде більш ніж достатньо, а найсміливіші фантазії неодмінно втіляться в життя. Дуже важливо не втратити голову: вірогідність зачаття дитини досить висока. Зрозуміло, це відноситься до тих, хто поки не планує ставати батьками.

Рак

Вже кому-кому, а представникам водної стихії зовсім не страшно пірнути глибоко-глибоко, а якщо знадобиться, то і потонути. Лякатися не варто: адже тонути належить в річці любові.

Червень, а особливо його друга половина для Раків - час великої і світлої любові. Саме тоді вони знайдуть людину, удвох з якою тонути буде вже точно не страшно. Більш того, це буде неймовірно приємно!

Лев

Червень 2021 роки для Левів - час сильних емоцій, насолод і буйства почуттів. Геть заборони! Про які заборони може йти мова, коли настає ідеальний час для початку любовних відносин?!

Відносини будуть прекрасні, причому настільки, що Леви вирішать: це та людина, яку вони ні за що від себе не відпустять. Хто б заперечував!

Терези

Одиноким Терезам, як і Близнюкам, у другій половині місяця слід ловити момент. Десь поблизу знаходиться людина, яка жадає скрасити їх самотність, бо і сама від неї страждає. Головне, розгледіти її, і тоді все буде!

Зрозуміти, хто ця людина, буде нескладно: перша зустріч з нею потрясе Терезів до глибини душі. Викинути цю людину з голови буде неможливо. Та й не потрібно: якщо Терези зв'яжуть з нею своє життя, то не пошкодують: цей шлюб буде воістину прекрасний!

Козеріг

Червень для Козерогів буде наповнений емоціями, і, в остаточному підсумку, змін не уникнути. Любов буде цікавою і захоплюючою, і Козероги прийдуть до висновку: це та людина, яку б вони хотіли бачити в ролі батька (матері) своїх дітей.

Так, потрібно ґрунтовно попрацювати над помилками. Але все вирішиться на користь Козерога, і партнер стане супутником життя. А народження дитини розфарбує життя новими фарбами.

Читати також