![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052810143898.png)
Школяр з Рівного представлятиме Україну на міжнародній олімпіаді у Греції.
Про це повідомили у Рівненській обласній раді.
Учень Обласного наукового ліцею в м. Рівне Олександр Єсін потрапив до національної команди, яка представлятиме Україну на Міжнародній економічній олімпіаді в Греції.
Щоб пройти відбір, учаснику необхідно мати глибокі знання в галузі економіки та фінансів.
На початку травня в Києві відбувся національний фінал серед учнів старших класів. Конкурсанти змагались за можливість отримати гранти на навчання у Київській школі економіки, грошову винагороду, а також можливість захищати честь України на міжнародному рівні.
Цього року до змагань долучилося понад 9300 учасників. До фіналу дійшли 64 учні, серед яких визначили 10 переможців.
Олександр Єсін, учень 10-го класу Обласного наукового ліцею, здобув почесне 4 місце.
"Міжнародний фінал олімпіади відбудеться у вересні цього року в Афінах, Греція. У ньому візьмуть участь п’ять найкращих учнів з кожної країни, серед яких і наш ліцеїст. Передуватиме цьому підготовка учасників у грузинському Тбілісі", - зазначають у облраді.
Довідково. Економічна олімпіада в Україні проводиться за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національного Банку України, Київської школи економіки, Монобанку та Genesis.
Вперше Україна долучилася до Міжнародної Економічної Олімпіади від Institute of Economic Education (INEV) у 2023 році завдяки зусиллям команди Центру Бендукідзе (Bendukidze Free Market Center) та підтримці Economic Fundamentals Initiative.
Олімпіада заснована у 2016 році в Чехії. Участь у ній наразі беруть представники 22 країн.
![](/media/img/650/2024/05/202405286837.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405288950.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405287219.png)