Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Школярі з Рівненщини побували в гостях у поліцейських (ФОТО)

https://rv.npu.gov.ua

Бажання побувати на екскурсії у місцевому відділі поліції виявили учні загальноосвітніх закладів Вараша. У рамках чергового виїзного інформаційно-профорієнтаційного заходу Державної служби зайнятості «ПрофіСтарт: обери професію — сплануй майбутнє» підлітки активно цікавилися службою правоохоронців.

На території ЗОШ №4 зібралися школярі ще із двох навчальних закладів міста. Про умови та перспективи навчання та служби в Національній поліції України учням випускних класів розповіла начальник відділу сектору кадрового забезпечення Вараського ВП Галина Майданюк. Натомість інші школярі освоювали принципи роботи службового автомобіля, радіостанції, ознайомлювалися із спецзасобами та цікавилися усім, що використовують у повсякденній діяльності поліцейські. Крім того, діти скористалися можливістю потримати в руках та приміряти бронежилети, шоломи, кайданки, а ще - зробити обов’язкове для такого випадку селфі.

Захід викликав у дітей неабиякий інтерес та чимале захоплення. Так, учні середніх класів просили організувати для них екскурсію до відділу поліції, а старшокласники із учнівської ради цікавились можливістю проведення так званого «Дня із поліцейським», під час якого учень протягом дня міг би побувати в ролі напарника працівника поліції під час несення служби. Правоохоронці запевнили школярів, що продовжать співпрацю у цьому напрямі та врахують усі їхні побажання.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області

Читати також