![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060317125023.png)
З 23 по 26 травня 2024 року Волинь гостинно приймала понад 130 спортсменів з м. Києва, м. Рівного, Київської, Волинської, Вінницької, Львівської, Донецької, Хмельницької, Івано-Франківської та Сумської областей на Чемпіонаті України з радіоорієнтування.
Вихованці гуртка «Спортивна радіопеленгація» (керівник Тетяна Дедюх) гідно представили Рівненську міську територіальну громаду у даному заході:
- Остап Мелещук став «срібним» призером Чемпіонату у вправі «Радіоорінтування».
- Остап Мелещук, Давид Робітницький, Захарій Сидорук вибороли ІІ місце в командному заліку на класичній дистанції (діапазон 144 МГц) та ІІІ місце у вправі «Радіоорієнтування».
Вихованці гуртка «Винахідники та раціоналізатори» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді (керівник Алла Михальчук) взяли участь у Відкритому міському конкурсі з радіоелектронного конструювання «Конкурс електронних виробів» м. Чернівці, який проходив 30 травня у Чернівецькому центрі юних техніків ім. Л. К. Каденюка.
"Вітаємо наших неодноразових переможців всеукраїнського та міжнародного рівнів, які на високому рівні захистили винахідницькі проєкти, власноруч розроблені, виготовлені та програмовані", - йдеться у повідомленні.
- Максим Кушнєров посів І місце за «Дозиметр на Arduino»;
- Марк Кизима виборов ІІІ місце за «Підсилювач низької частоти».
![](/media/img/650/2024/06/202406037385.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406032393.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406033716.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406035730.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406034478.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406033009.png)