![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052912032402.jpeg)
Десятикласниця Гощанського ліцею Анна Костюк здобула дві перемоги на міжнародних мистецьких конкурсах.
Про це повідомили в Гощанській селищній раді.
Учениця 10-А класу Гощанського ліцею Анна Костюк підкорила серця журі на Міжнародному конкурсі талантів WAF-ART у Словаччині та здобула звання лавреатки I ступеня.
Також дівчина стала лавреаткою II ступеня у IX Міжнародному двотуровому багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв "Лиманські зорі" в номінації "Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво".
"Бажаємо Анні невичерпного натхнення, нових творчих вершин, здійснення всіх мрій та ще більших перемог!", - написали наприкінці.
![](/media/img/650/2024/05/202405299538.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405298715.png)