Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Сіль замість "Аріелю": мешканці Рівного купили через інтернет фальсифікований порошок

Рівняни придбали 5 кілограмів порошку відомого бренду, фасований у пластикове відро, за 620 гривень через інтернет. Замовили його на сайті ОЛХ у фізичної особи. При використанні порошку виявилось, що одяг не виправся, запах свіжовипраної білизни був відсутній, а сам порошок схожий на кухонну сіль. Маркування товару виявилось не чітке, розмите, що свідчить про підозру фальсифікату продукту. Тож ошукані звернулась у Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області. 

Фото - Рівне1

Фахівці закликають купувати мийні засоби, засоби гігієни, пральні порошки та інші товари лише в зареєстрованих суб’єктів господарювання – магазинах, торгівельних закладах, у фізичних осіб-підприємців. Громадянам, які купили такий самий підозрілий за якістю та походженням продукт радять звернутись із заявою до органів поліції.

У поліції журналістам «Рівне Медіа» повідомили, що за цим фактом правоохоронці проводять перевірку.

«До поліції звернувся 36-річний рівнянин, який розповів, що він через інтернет замовив пральний порошок. Однак, замість миючого засобу в тарі була сіль. Дане звернення зареєстроване, триває перевірка», - розповіла пресофіцерка відділу комунікації Катерина Загурська.

Ми писали: "Купив" авто через інтернет: понад 100 тисяч гривень видурив шахрай у мешканця Рівного.

Читати також