![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024041617472508.jpg)
Стало відомо, скільки компаній переїхало на Рівненщину з початку війни.
Про це повідомляє Опендата.
Як зазначається, у Рівненську область релокувалось 32 компанії.
Переважно для переїзду обирають Київську область — 546 переїздів. Це майже кожна друга релокація бізнесу від початку повномасштабної війни. А найпопулярнішим став маршрут з Києва до Київської області: 359 релокацій. Фактично, 30% усіх випадків, коли бізнес переїздить в область, припадають на цей маршрут.
Інші маршрути виявилися менш популярними. Наприклад, на другому та третьому місці шляхи від Львівської до Київської області та із Києва до Закарпаття — 2,7% та 2,6% відповідно (30-32 підприємств).
Загалом в Україні з початку війни переїхало 19 тис компаній.
З усієї кількості компаній, які змінили своє розташування від початку 2022 року, трохи більше 1 тис. переїхали з міста до області. Половина з них — понад 600 підприємств — виїхали з Києва, а ще 60 або 5,1% — з Одещини.
З Рівненщини за цей час виїхало 12 компаній.
![](/media/img/650/2024/04/202404166645.png)