Скільки водіїв на Рівненщині з початку року встановили на своїх авто ГБО

Серед автовласників Рівненщини спостерігається попит на встановлення газобалонного обладнання.

Про це повідомляють у сервісному центрі МВС Рівненщини.

Так, з початку цього року 86 осіб переобладнали свої автівки та перереєстрували транспортні засоби після встановлення ГБО у сервісних центрах МВС Рівненщини, а по Україні ця цифра з початку 2024 року становить 4437 осіб.

Сервісні центри МВС в Рівненській області нагадують водіям, які вирішили переобладнати свої автівки, процедуру оформлення транспортного засобу. Після здійснення переобладнання авто у 10-денний термін власнику необхідно звернутись до будь-якого зручного сервісного центру МВС та перереєструвати свій транспортний засіб.

Автовласник має надати такі документи:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний номер;
  • наявне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
  • акт приймання-передачі авто;
  • свідоцтво про погодження конструкцій;
  • сертифікат відповідності.

Після здійснення перереєстрації транспортного засобу власник отримує нове свідоцтво про реєстрацію автомобіля із зазначенням певного виду палива.

Слід звернути увагу, що наразі експертне дослідження не є обов’язковим. Відповідно, під час здійснення перереєстрації транспортного засобу, наявність автомобіля в сервісному центрі МВС не є обов’язковою. Експертне дослідження проводиться за бажанням власника транспортного засобу.

Детальніша інформація щодо перереєстрації транспортних засобів після встановлення ГБО розміщена на сайті регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області.

Нагадаємо, що надання послуг у сервісних центрах МВС відбувається за талонами електронної черги. Запис можна здійснити онлайн на сайті Головного сервісного центру МВС скориставшись функціоналом Е-ЗАПИС. Також талон на перереєстрацію транспортного засобу можна взяти безпосередньо в терміналі, що розташований в приміщенні сервісного центру МВС.

Читайте також