Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Слідчі та експерти Рівненщини обговорили шляхи покращення співпраці (ФОТО)

Робоча зустріч слідчих та експертів Рівненського НДЕКЦ МВС відбулася сьомого лютого в ГУНП області. Присутні обговорили пріоритетні напрями співпраці між обома підрозділами та проаналізували роботу з проведення комп’ютерно-технічної експертизи.

Інспектори відділу протидії кіберзлочинності, слідчі відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності, керівники слідчих підрозділів відділів та відділень області спільно з судовими експертами по напряму комп’ютерно-технічної експертизи у сфері інтелектуальної власності обговорили питання проведення попереднього огляду об’єктів дослідження. Зокрема, зупинилися на конкретних випадках під час проведення слідчих дій у кримінальних провадженнях цієї категорії.

Як зазначив заступник начальника ГУНП в Рівненській області – начальник слідчого управління Олександр Панасюк, такі робочі наради дуже важливі для повного, всебічного розслідування кримінальних проваджень, аби в найкоротші юридичні строки скеровувати їх до суду.

Правоохоронці та експерти також узагальнили проблемні аспекти та визначили єдиний алгоритм дій у ході збирання, пакування об’єктів досліджень та правильний перелік питань, які ставлять слідчі експерту.

За результатами обговорень керівництво та працівники обох підрозділів вирішили, що під час проведення санкціонованих обшуків у сфері господарської та службової діяльності поліцейські залучатимуть до проведення процесуальних дій фахових судових експертів.

У протидії злочинності та досягненні максимальних результатів у діяльності слідчих підрозділів та експертів такі зустрічі ініціював начальник Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС Андрій Семчук. Адже від роботи слідчого на місці події, проведеного огляду об’єкта залежить якість експертизи, а відтак — якнайшвидше розкриття злочину.

За інформацією відділу комунікації поліції Рівненської області

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.