"Словами не передати": фельдшер "швидкої" розповів про автотрощу на Рівненщині

У ДТП, яка сталася на Рівненщині, вижила лише 57-річна пасажирка маршрутки "Рівне — Хмельницький". Тоді загинули 14 людей, серед них дитина. На місце події у складі бригади медиків виїжджав фельдшер Сергій Ковальчук. Травмовану жінку доправили в лікарню.

Про ДТП, яка сталася 6 липня на автодорозі біля села Верхів Сергій Ковальчук розповів Суспільному.

"Це словами не передати. Це і страх, і біль, і переживання за тих людей, їх рідних. Це велике горе і велика втрата", — зазначив фельдшер.

Сергій Ковальчук пояснив, що їхню бригаду скерували на місце ДТП допомагати колегам, які виїхали раніше.

"По прибуттю мені передали хвору, після наданої допомоги ми транспортували її в острозьку лікарню. Вона сиділа десь спереду автобуса. Казала, що побачила, як раптово почала їхати на них вантажівка. А далі вона нічого не говорила. Каже, що вже пам'ятає, як у швидкій опинилася", — розповів Сергій Ковальчук.

Завідувач реанімаційного відділення Острозької багатопрофільної лікарні Сергій Кухарук розповів, що пацієнтку з місця ДТП привезли приблизно о 16:00. Вона була у тяжкому стані, але притомна. Жінку одразу оглянули травматолог і хірург.

"Діагностували перелом передпліччя правої руки зі зміщенням обох кісток, а також закриту травму грудної клітки з переломом п'ятого, шостого, сьомого, восьмого та дев'ятого ребра праворуч. Готуємо її до переводу у Рівненську обласну клінічну лікарню для оперативного втручання з приводу перелому кісток правого передпліччя", — зазначив Сергій Кухарук.

Пасажирка маршрутки — єдина, яка вижила в ДТП біля Верхова. Це 57-річна жителька міста Нетішин Хмельницької області. Спілкуватися на камеру жінка відмовилась. Зазначила лише, що вдячна за порятунок Сергію Ковальчуку.

Ми писали раніше: "Було відкрите вікно, мабуть, мене викинуло", - жінка, яка єдина вижила у жахливій автотрощі на Рівненщині

Читайте також