Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Сьогодні чи завтра штрафів ще не буде, - керівник мунварти Рівного (ВІДЕО)

У Рівному багато каналів у соцмережах та ЗМІ поширили інформацію, що від 1 листопада на вулицям міста інспектори муніципальної варти будуть штрафувати за неправильне паркування.

На сторінці департаменту опублікували звернення керівника мунварти Андрія Пасічника, який зазначив, що найближчими днями штрафів не буде. Однак, до цього процесу вже майже все готово.

"Останні приготування та останні наради перед початком. Цю справу у Рівному ми мали почати ще до повномасштабного вторгнення. Сьогодні я у короткотривалій відпустці із ЗСУ і використав її для того, щоб поговорити. З колегами з муніципальної варти, фахівцями, рівнянами та рівнянками. Технічно все готово. Залишились деякі невеликі нюанси до впровадження систем штрафування за неправильні паркування у місті. Ми надзвичайно зібрані. Ми маємо усе ще раз ретельного перевірити. Сьогодні чи завтра штрафів ще не буде. Але через декілька днів ми розпочнемо і цей напрям роботи. Ми робимо це для нашого міста та для комфорту рівнян", - зазначив керівник муніципальної варти Рівного Андрій Пасічник.

Читати також

08.12.2022 У Рівному підприємці трьох вулиць прибрали рекламні вивіски після візиту мунварти

В результаті складених інспекторами приписів, було демонтовано незаконні рекламні носії на вул. Степана Бандери, В'ячеслава Чорновола та Відінській. Зокрема, власники магазинів, барбершопів та інших центрів надання послуг або продажу товару, прибрали вивіски та рекламні постери Нагадуємо, що при виявленні будь-яких адмінпорушень у сфері благоустро, можете звертатися за номером: 067 313 8319