![](https://rivne.media/media/img/650/2019/04/sohodni-do-rivnoho-z-navchalnim-vizitom-zavitayut-20190409_1107.jpg)
Навчальний візит в рамках програми «Маршрути успіхів» на тему «Досвід Рівненської міської ради у впровадженні енергоефективних заходів та створенні ефективної системи енергозбереження"
10-11 квітня 2019 року у Рівному відбудеться навчальний візит в рамках загальнонаціональної програми «Маршрути успіхів» для представників органів місцевого самоврядування на тему: «Досвід Рівненської міської ради у впровадженні енергоефективних заходів та створенні ефективної системи енергозбереження», м. Рівне.
Учасники: міські голови, їх заступники, начальники та фахівці міських відділів з питань енергозбереження та ЖКГ.