Рівне Медіа

Сьогодні рівненська лікарка презентує збірку оповідань

До Всесвітнього дня читання вголос сьогодні, 5 лютого, о 15:30 лікарка обласної клінічної лікарні Любов Ярмолюк презентує нову збірку дитячих оповідань «Ведмежатко Тимі». 

Дитяча книга за власний кошт вийшла друком у 2019 році накладом 500 примірників. Спонсорську допомогу у виданні збірки надав волонтер першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М.Пирогова, учасник бойових дій, підприємець Олег Шиба.

Збірка складається з трьох оповідань «Ведмежатко Тимі», «Як півник лисичку перехитрив», «Молода вовчиця» та передмови, в якій авторка зробила присвяту своїй онуці Анастасії та всій дружній читацькій родині.

Художню ілюстрацію дитячих казок зробив головний юрист управління охорони здоров’я ОДА Олег Сиротюк. У малюнках переважає традиційна українська колористика. Тварини та звірі у виданні позначені, окрім української, англійською мовами.
Під час презентації, авторка познайомить усіх присутніх з героями нової збірки та зачитає цікаві уривки з інших своїх книг.
Подія відбудеться у Навчально-виховному комплексі №1 м. Рівне, що знаходиться за адресою: вул. Княгині Ольги, 25.

Любов Ярмолюк – знана у місті лікарка, відома громадська діячка, мисткиня, поетка, волонтерка, кавалер Міжнародного суспільного ордену «Покрова» Богородиці «Берегиня» (2011), «Агапіта Печерського» ІІ ступеня Української Православної Церкви (2017). Лауреатка другої премії Всеукраїнського огляд-конкурсу творчих доробків аматорів-авторів художнього слова серед працівників охорони здоров’я, присвяченого200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка (2014), лауреатка першої премії Україно-Канадського альманаху «Крила» (2018), двічі номінантка «Волонтерської премії» громадської ініціативи Євромайдан SOS. Нагороджена почесними грамотами,  пам’ятними медалями та цінним подарунком (годинником) від Рівненської обласної державної адміністрації та обласної ради. Є стипендіаткою міського голови (2016) та голови ОДА (2017 та 2020) з числа соціально-активних мешканців Рівного.

З 2018 року як лікарка-волонтерка Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М.Пирогова Любов Ярмолюк провела у зоні ООС півроку. Три місяці вона працювала на лінії розмежування – в Станично-Луганській центральній районній лікарні. Ще три місяці, але вже у 2019 році, працювала у Волноваському та Ясиновацькому районах Донецької області.  За весь період перебування у зоні ООС прийняла біля 1000 військовослужбовців та 4 500 осіб цивільного населення, провела понад 20 000 УЗ-обстежень.

Читати також