Рівне Медіа

Сьогодні у Рівне приїде гурт з Норвегії

14 березня 2020 року джазовий клуб “ДжЕм” запрошує всіх шанувальників якісного класичного року, блюзу та альт-кантрі до бару “Блюz&Jazz”, де норвезький гурт «Simpaticos» виступить з програмою «Americana» в рамках свого другого туру Україною.

Після першого концерту цих вікінгів нам говорили, що це був найкращий нішевий рок-концерт в Рівному! Записували десятки відео і не відпускали музикантів зі сцени! Так, це було відкриттям! І це відкриття повертається!

В складі гурту:

  • Arvid Nilsen - гітара, вокал.
  • Roy Arne Engebakken - гітара.
  • Bjorn Haldorsen - бас гітара.
  • Miroslav Kiruev - барабани.

До квартету цього разу приєднається відомий норвезький саксофоніст Bjørn Røstad. До речі, в Норвегії ці музиканти збирають великі фестивальні сцени, а їхні постери прикрашають вулиці міст.

Ну і що ж таке Американа? Це музика, що часто має традиційний кантрі серед своїх ключових впливів, але також може містити елементи блюграсс, блюзу, фолку, року, соулу, вестерн-свінгу і джазу.

Американа виникла в 1990-і роки як радіо формат, а потім і самостійний жанр для артистів, які поєднали в своїй творчості безліч різних американських рутс-стилів або просто надавали перевагу консервативному звучанню сучасним трендам. Яскравим представником жанру є Боб Ділан

Квитки за телефоном: (097)757-61-64

 

Читати також