![](https://rivne.media/media/img/650/2018/03/2103-u-rivnomu-obhovoryat-perspektivi-rozvitku-bas20180320_5864.jpg)
В середу, 21 березня, в Рівненській ОДА обговорять перспективи розвитку баскетболу в області, виступи команд у національних змаганнях та розвиток дитячо-юнацького спорту.
Початок – о 15.00.
Серед запрошених - президент БК «Рівне» Сергій Ліщук, голова Федерації баскетболу України у Рівненській області Олександр Процюк, учасники команд та інші.
У рамках заходу голова облдержадміністрації Олексій Муляренко підпише розпорядження про оголошення 2018 року в Рівненській області Роком баскетболу.
Місце проведення: каб. 601.