Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Сьогодні у Рівному розкажуть, чи потрібно мотивувати дітей

Сьогодні, 25 травня, о 18:30 год. у Рівному проведуть семінар для батьків: "Хто програє у війні за слухняність: як і чи треба мотивувати дітей до того, що потрібно дорослим?".

Організатори зазначають, що одна з найчастіших батьківських скарг полягає у тому, що "він / вона не хоче вчити англійську, прибирати в кімнаті, займатись спортом, ходити в школу, лягати спати, вилазити зі смартфона... (тут можна вставити будь-що насправді дуже потрібне і важливе для дитини, важливість та потрібність чого ця дитина геть не розуміє)".

Власне про "кому треба?"; "чи треба?"; "як зробити, щоб стало треба?" та "як відрізнити те, що треба дитині, від того, що треба батькам?" - і йтиметься під час семінару. Захід буде корисним для батьків та усіх тих, хто дотичний до виховання дітей.

Вартість: 150 грн (при реєстрації подружжя, ціна складає 250 грн з пари).

Місце проведення: буде повідомлене зарєстрованим учасникам.

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА. Зареєструватись можна за посиланням: https://goo.gl/forms/QSrZpbXXpqMmuXHp2. Кількість місць обмежена.

СПІКЕР: Горбунова Вікторія, член Ради правління НПА, доктор психологічних наук, професор кафедри клінічної психології УКУ, голова секції клінічної психології Асоціації психіатрів України, автор книг з виховання.

Читати також