Рівне Медіа

Сьогодні у Рівному з`ясують, наскільки сумісні політика і мораль

Сьогодні, 7 лютого, о 18:30 год. у Рівному у книгарні «Є» (вул. Короленка, 2) відбудеться лекція-дискусія «Чи сумісні політика та мораль?» за участю Дмитра Шевчука та Віталія Лебедюка за книгою «Політика та мораль» С’юзен Мендус. 

Сюзен Мендус у своїй книзі «Політика та мораль» розмірковує над тим, як вживається мораль у людей зайнятих політикою та чи присутня політика у житті високоморальних людей. Як ці два на перший погляд несумісні поняття можуть вживатись в одному суспільстві, в одній організації, в одній людині… Здавалося б, це риторичне питання. Але на нього є відповідь. Хто на Вашу думку міг би її дати? Політик? Чи філософ? Ми не ставимо Вас перед таким вибором, а пропонуємо послухати думки політичного філософа та філософського політика – Дмитра Шевчука та Віталія Лебедюка. А висновки, сподіваємось, ви зможете зробити самі.

Дмитро Шевчук – доктор філософських наук, декан гуманітарного факультету Національного університету «Острозька академія», відповідальний секретар серії «Філософія» Наукових записок «Острозької академії». Досліджує проблеми сучасної політичної філософії, методології гуманітарних наук, соціокультурні процеси у Центрально-Східній Європі.

Віталій Лебедюк – кандидат наук з державного управління, доцент, декан факультету політико-інформаційного менеджменту, керівник ШПА «Поліс».

Вхід вільний.

Читати також