Сотні людей прощалися з воїном, його дружиною та сином, які загинули у ДТП на Рівненщині

У Шумській громаді вчора провели в останню дорогу родину Гвоздяр, які загинули у страшній аварії на Рівненщині біля села Верхів. 

32-річний військовослужбовець Микола Гвоздяр, перебуваючи у відпустці, спільно із дружиною Тетяною та сином Андрійком поверталися з м. Рівне. Напередодні хлопчику виповнилося 6 років, тому сім’я разом відвідали зоопарк. Маршрутне таксі зіткнулося із транспортним засобом, що рухалося навпроти.

Микола Олександрович, уродженець міста Шумська, спільно із родиною проживав у м. Шепетівка Хмельницької області. Відважний земляк став на захист України у період антитерористичної операції. Справжній патріот, який пройшов надскладні випробування війною, починаючи з 2018 року. Завжди та в усьому проявляв мужність та вірність – слову, присязі, Україні.

У Спасо-Преображенській церкві у м. Шумськ відбувся похорон загиблої сім’ї. Сотні людей прийшли, щоб віддати останню шану родині Гвоздяр. Покладали біля трун квіти та дитячі іграшки. З військовими почестями попрощалися із бійцем на місцевому кладовищі.

8 липня 2024 року в Шумській громаді було оголошено днем жалоби.

Читайте також