Спортивні журналісти та фотографи Рівненщини можуть долучитися до Всеукраїнського конкурсу

фото ілюстративне

Під час засідання виконкому Національного олімпійського комітету ухвалено рішення щодо продовження традиції проведення конкурсів. За ініціативи комісії НОК України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» цьогоріч знову визначатимуть найкращі спортивні медіа та фотографів.

XVІІІ Всеукраїнський конкурс серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» пройде у таких номінаціях:

- Найкраща громадсько-політична газета року (відділ спорту);

- Найкраща спортивна газета року;

- Найкращий спортивний журнал року;

- Найкраща циклічна спортивна телепрограма;

- Найкраща циклічна спортивна радіопрограма;

- Найкраще електронне видання (відділ спорту);

- Найкращі спортивні журналісти;

- За відданість олімпійському руху;

- Дебют у спортивній журналістиці;

- За найкраще висвітлення участі українських спортсменів в ХХІІІ зимових Олімпійських іграх 2018 року в м. Пхьончхан (Республіка Корея);

- За найкраще висвітлення участі українських спортсменів в ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2018 року в м. Буенос-Айрес (Аргентина).

Роботи відповідності до Положення конкурсу, з яким можна ознайомитись за цим посиланням http://noc-ukr.org/about/projects/konkurs-dlya-zhurnalistiv-/,приймаються до 15 листопада 2018 року за адресою: 04071, м. Київ, вул. Хорива, 39-41, Національний олімпійський комітет України (з поміткою КОНКУРС).

Щодо XІІ Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії, то участь у ньому можуть взяти всі охочі незалежно від рівня та кваліфікації. А переможці будуть визначені у трьох номінаціях:  фотографи-професіонали, фотографи-аматори та діти (до 16 років). Світлини потрібно надсилати на електронну адресу: [email protected] до 15 жовтня 2018 року. Умови та технічні вимоги конкурсу можна знайти за цим посиланням http://noc-ukr.org/about/projects/fotokonkurs/.

За інформацією прес-служби "Спорт для всіх". 

Читайте також