Спортсмени з Рівненщини в Астані встановили 9 нових світових рекордів

Рівненська команда на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу та жиму лежачи здобула 14 медалей.

Про це повідомили у пресслужбі Рівненської облради.

Із 5 до 12 жовтня в Астані (Казахстан) проходить Чемпіонат світу IBSA з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів із порушеннями зору. У змаганнях беруть участь представники 9 країн, серед яких - і збірна України.

Рівненська команда, яка ввійшла до національної збірної, блискуче виступила у перший свій день змагань, завоювавши низку престижних нагород у вагових категоріях до 48 кг, до 52 кг, до 56 кг, до 60 кг та до 67,5 кг.

Спортсменки Рівненського регіонального центру "Інваспорт" під керівництвом головного тренера Андрія Демчука, здобули 10 золотих і 4 срібні медалі й установили 9 нових світових рекордів. Зокрема, у категорії жінок-майстрів (ветеранів) старші 40 років рівненські атлетки вибороли 4 золоті та 2 срібні нагороди.

Кращі результати показали:

• Ольга Чайковська – 4 "золота";
  • Галина Галінська – 4 "золота";
  • Олена Харчук – 4 "срібла";
  • Дар'я Рудник – 2 "золота".

Серед переможців першого дня виділилися й переселенці з міста Слов’янськ, які зараз проживають у Рівному та тренуються на базі "Інваспорту":

• Василиса Козирева – 2 "золота";
  • Валентина Григор'єва – 2 "золота".

Змагання тривають. Сьогодні боротьбу продовжать жінки та чоловіки в різних вікових категоріях.