Рівне Медіа

Спортсменка з Рівненщини виграла "срібло" юніорського чемпіонату Європи з особистим рекордом

Юніорська збірна України з легкої атлетики (до 20-и років) проводить один з найважливіших стартів сезону - чемпіонат Європи, який відбувається в Таллінні. На змагання відправилися 40 українських атлетів, пише Суспільне.

Однією з претенденток на медаль була 18-річна Світлана Жульжик, представляє Рівненську область, змагається на дистанції 800 метрів. Вона їхала на юніорське Євро у статусі чемпіонки України серед дорослих на 800-метрівці, а також мала особистий рекорд, який входив у топ-5 найкращих серед усіх учасниць.

Кілька фавориток, серед яких британка Келлі Годкінсон (лідерка сезону), пропускали турнір через участь в Олімпіаді-2020.

Світлана Жульжик пройшла в фінал Євро U20 з третім найкращим часом. Швидше за неї у кар'єрі бігли дві швейцарки - Одрі Верро та Валентіна Розамілія.

Верро вдалося у фіналі одразу вирватися вперед, а от Розамілія провела усю дистанцію разом з Жульжик та представницею Греції Еллі-Еутічією Делегіанні. Ці три спортсменки бігли буквально разом до фінішної прямої, а в підсумку друге та четверте місце розділили 0.09 (!) секунди!

Першою з цього тріо змогла фінішувати саме Світлана Жульжик - за два дні до свого 19-річчя представниця Рівного виграла "срібло" юніорського чемпіонату Європи з особистим рекордом. Вона пробігла 800 метрів за 2:04.02!

Читати також