![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051716496066.jpeg)
На Універсіаді України сарненчанка зайняла перше місце з бігу на дистанції 5 км.
Повідомляють у Сарненській міській раді.
Катерина Комар, вихованка Сарненської дитячої юнацько-спортивноі школи, здобула золото на XIX Універсіаді України з легкої атлетики. Вона перемогла у змаганнях з бігу на дистанції 5 кілометрів з результатом 17:38.14, цим самим побила особистий рекорд.
Як говорить сама спортсменка, потужних результатів приносять не тільки постійні тренування та фізичні навантаження, але й високопрофесійне наставництво її тренерів - Олександра Аврамишина та Ярослава Нечипорця. З Олександром Аврамишиним - тренером Сарненськоі ДЮСШ, Катерина «біжить до перемог» уже понад 5 років.
Нагадаємо, що в лютому цього року Катерина стала чемпіонкою України з бігу на 3000 м з перешкодами і бронзовою призеркою серед дорослих, а також здобула бронзову нагороду у складі Рівненської області у естафеті 4х400м серед молоді на чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні.
![](/media/img/650/2024/05/202405173538.jpeg)
![](/media/img/650/2024/05/202405179597.jpeg)