Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Справжній брат, справжня Людина": на війні загинув батько двох діток із Рівного

Рівне втратило на війні ще одного Героя Олександра Хамуйла.

Про це повідомили у Рівненській міській раді.

Воїн народився у Рівному, навчався у місцевій школі, згодом вступив до професійного училища №1 та до РДГУ. Працював на будівництві та на підприємстві з монтажу котелень.

“Він завжди старався допомогти мені, іншим, хотів, щоб усе було добре. Справжній брат, справжня Людина...” - розповідає брат воїна Михайло.

Понад усе Олександр любив рідних — дружину Тетяну та доню 11-класницю Аню й синочка Діму, якому лише 3,5 років.

Коли ж війна прийшла у наш спільний дім, Олександр, який раніше проходив строкову службу в армії, отримав виклик у військкомат. Він не ховався, не відмовлявся.

“Він казав, що ця війна нас не мине...” - пригадує Михайло розмови з мобілізованим братом.

25 травня після обстрілів військових позицій ЗСУ біля села Білогорівка Луганської області Олександр Хамуйло загинув. Йому назавжди залишиться 36.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 2 червня, об 11.00 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі “Нове”

Читати також

03.07.2022 У Рівному 12-річна переселенка плете патріотичні обереги військовим

- Військовий дуже радів і був розчулений ледь не до сліз. І дівчинка раділа. Ось лише емоції стримувала. Цьому її навчив місяць життя в окупації… Марія та її мама Оксана – з містечка Пологи Запорізької області. Тато - нині в ЗСУ. Після повномасштабного вторгнення рф тато відразу пішов у військкомат, а дівчинка, її мама і бабуся залишилися вдома утрьох. Вони пережили вибухи, вуличні бої, окупацію, відсутність світла, зв’язку і доступу до новин. У рідному місті пробули до квітня. Потім евакуювалися до Рівного. Нині Марія та Оксана допомагають у волонтерському штабі у драмтеатрі. Патріотичні браслети можна придбати там. Донат на розвиток доброї справи – 100 гривень. Кошти потрібні для витратних матеріалів. Дівчинка й надалі плестиме синьо-жовті сувеніри, які оберігатимуть наших захисників.