Стало відомо, скільки вступників цьогоріч зарахували до вишів Рівненщини

Стали відомі перші результати про зарахування першокурсників до закладів вищої та передвищої освіти Рівненщини. 

Так, за інформацією департаменту освіти і науки Рівненської ОДА, у коледжі області вступили 1944 дев’ятикласники. Усі вони будуть навчатися за кошти державного (регіонального) замовлення.

Кількість студентів-першокурсників у закладах вищої освіти Рівненщини розподілилася таким чином: Національний університет водного господарства та природокористування – 1642 особи, Рівненський державний гуманітарний університет – 867, НУ "Острозька академія" – 521. Вони навчатимуться як за державний кошт, так і за гроші фізичних осіб. 

Нині закладами вищої освіти проводиться самостійне переведення на вакантні бюджетні місця осіб, зарахованих на контракт (пільгових категорій). Остаточно процес переведення буде завершено 21 вересня. Зарахування на контракт – не пізніше 30 вересня.

Нагадаємо, що цьогоріч Рівненщина дещо розширила мережу університетів. До області, у зв’язку із воєнним станом,  переїхав Луганський державний медичний університет з Рубіжного. Освітяни зазначають, що кількість першокурсників у ньому вже сягнула двох сотень.

Читайте також