Студент рівненського університету став срібним призером чемпіонату України з веслування

Студент Національного університету водного господарства та природокористування став срібним призером чемпіонату України з веслування.

З 8 по 10 травня в місті Вінниці проводився чемпіонат України з веслування на байдарках та каное на марафонських дистанціях. В цьому чемпіонаті взяв участь студентНУВГП Бруханський Микита, ННІЕАВГ, РІ-31.

У перший день змагань був проведений спринтерський марафон (3,4 км), де в класі човнів байдарка-одиночка серед чоловіків Микита виборов бронзу.

На другий день змагань спортсмен долав дистанцію 26,2 км серед молоді, також в човнах класу байдарка-одиночка, де здобув срібну медаль.