Студента Острозької академії, який перебуває у полоні росіян, відзначили орденом "За мужність"

Студент 3 курсу Національного університету «Острозька академія» Павло Артеменко – боєць полку «Азов», старший сержант, захисник Маріуполя, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. На жаль, зараз Павло перебуває в російському полоні.

Про це інформують на сайті університету.

Помічниця ректора з освітнього менеджменту, заступниця відповідального секретаря Приймальної комісії НаУОА Юлія Харчук зазначає:

«З Павлом ми познайомилися влітку 2020 року під час Вступної кампанії. Перше, що приємно вразило, це цілеспрямованість і виваженість азовця, бажання професійно зростати. Павло успішно склав вступні випробування і станом на сьогодні вже є студентом 3 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Юлія Харчук додає, що упродовж перших двох курсів Павло Артеменко вміло поєднував військову справу й навчання, намагався долучатися до наукових конференцій і різних факультетських інтелектуальних заходів.

«Комунікабельний і патріотичний, відважний і мужній, прагнучий до знань і борець за справедливість, вимогливий до себе та до тих, хто його оточує. Чекаємо Вас, Павле, у рідній Україні, в Острозькій академії, яка пишається своїми Героями. Молимося, щоб Ви і Ваші побратими, якнайшвидше повернулися з полону, щоб всі ми здобули бажану Перемогу й надалі успішно співпрацювали заради щасливого майбутнього нашої Батьківщини», - підсумовує Юлія Харчук.

Читайте також