Студентка-реабілітолог університету у Рівному здобула стипендію "Завтра.UA"

Нещодавно було оголошено імена 54 стипендіатів програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука у 2023-2024 н.р. Серед переможців конкурсу – студентка-реабілітолог рівненського НУВГП Софія Удодік.

Тема її роботи: «Вплив терапевтичних вправ та лікувального масажу при вроджених вадах серця у дорослих на диспансерному етапі реабілітації».

Нагадаємо, що загальнонаціональна програма «Завтра.UA» спрямована передусім на підтримку талановитої молоді країни, надання експертної, інформаційної та фінансової підтримки для реалізації власних проєктів соціального, наукового, екологічного та бізнес спрямувань. Участь у програмі дозволяє стати частиною спільноти стипендіатів, отримувати стипендію упродовж року, а також брати участь в ексклюзивних заходах від Фонду Віктора Пінчука.

Цього року для участі у конкурсі було  зареєстровано 341 пакет документів студентів, серед яких допущено до оцінювання у 1-му турі 329 конкурсантів. У третьому турі змагалися вже 300 конкурсантів. За умовами конкурсу переможцями вважаються ті студенти, які набрали найвищі бали за результатами трьох турів. Загальна сума має дорівнювати або бути вищою за рівень, який відповідає граничній кількості стипендіатів.

Від НУВГП для участі у цьогорічному конкурсі було подано дві роботи (Коноплицька Анна та Удодік Софія). Але виборювати перемогу у третьому турі, де відбуваються командні тренінги, змогла лише Софія. Третій тур є найбільш складним, оскільки учасник долучається до спільної командної розробки проєктів за різноманітними кейсами та експертами оцінюються лідерські якості, здатність до проєктного мислення, а також комунікаційні здібності учасників. Досвід участі Софії у розробці та презентації проєктів в  університетському конкурсі стартапів COOL Idea у 2023 та 2024 роках допоміг вдало пройти третій тур конкурсу, продемонструвати свої лідерські якості, креативність мислення, вміння генерувати нестандартні ідеї.

Читайте також