Рівне Медіа

Судитимуть поліцейського із Рівненщини, якому дав хабар депутат міської ради (ФОТО)

Заступника начальника Вараського відділу поліції ГУ Нацполіції в Рівненській області звинувачують у одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України). Про це інформують і в прокуратурі Рівненської області, і в ДБР у Хмельницькій області.

Зазначається, що 7 серпня 2019 року поліцейський одержав від депутата міської ради неправомірну вигоду у сумі 39 тисяч гривень. За хабар правоохоронець обіцяв вплинути на прийняття рішення прокурором місцевої прокуратури щодо непритягнення депутата до відповідальності за порушення під час встановлення та використання торгових павільйонів, а також невідображення їх у декларації про майновий стан.

Слідство вели ТУ ДБР у Хмельницькій області, УСБУ й прокуратура Рівненської області. Нині справа передана до суду. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 750 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Читати також