![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060511174568.jpeg)
Вихованка спортивного ліцею в Костополі стала чемпіонкою Європи із сумо.
Про це повідомили в Костопільській міськраді.
Уже третій рік поспіль Іванна Сосюк займається боротьбою в обласному спортивному ліцеї, що в Костополі. Нещодавно дівчина взяла участь у Чемпіонаті Європи з бойового мистецтва сумо. Там серед учасників із 16 європейських країн Іванна стала чемпіонкою Європи (U21) у ваговій категорії 65 кг.
"Вітаємо Іванну Сосюк та її тренера Валентина Луцов'ята із чудовим результатом. Бажаємо ще більше перемог на спортивній ниві!", - зазначили в міськраді.
![](/media/img/650/2024/06/202406053790.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406059942.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406051418.png)