![](https://rivne.media/media/img/650/2022/09/2022090210428679.jpg)
Мешканця Рівненщини, який спричинив ДТП, засудили до 3 років ув'язнення.
Про це інформують у Рівненській обласній прокуратурі.
У суді прокурором доведено, що у березні минулого року обвинувачений, рухаючись власним легковим автомобілем по одній із вулиць Вараша, всупереч вимогам Правил дорожнього руху, виїхав на зустрічну смугу руху та допустив зіткнення з іншим легковим автомобілем, під керуванням місцевого жителя. Внаслідок необережних дій обвинуваченого потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження.
Свою вину чоловік не визнав. Судом призначено покарання чоловікові у вигляді 3 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 2 роки.