Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Тенісистка з Рівненщини виступить на Кубку Кремля-2021 у Москві

Уродженка Рівненщини Леся Цуренко виступить на цьогорічному Кубку Кремля, що проходитиме у Москві. 

Як зазначається, разом із нею також заявилися ще дві українські тенісистки - Даяна Ястремська та Ангеліна Калініна., повідомляє Суспільне

Усі троє розпочнуть виступи з кваліфікації. Сам турнір розпочнеться 16 жовтня з кваліфікації, а основна сітка проходитиме з 18 по 24 жовтня.  Леся Цуренко потрапила на змагання через зняття кількох тенісисток. 

Леся Цуренко виступала на турнірі Кубок Кремля впродовж 2012-18 років. Найкращим її досягненням є півфінал у 2015 році. Наразі в рейтингу WTA тенісистка займає 149-е місце. 

Нагадаємо, Леся Цуренко народилася 30 травня 1989 року у Володимирці, що на Рівненщині. в родині Віктора і Лариси Цуренків. Батько працював у міжнародних організаціях, пов'язаних з атомною енергетикою, а мати - економіст. У спортсменки є старша сестра, яка працює адвокатом. 

Цуренко почала займатися тенісом із шести років, а професійну кар'єру почала в 2007 році. За цей час виграла чотири турніри WTA в одиночному розряді. 

Читати також

29.11.2021 Рівненщина втратила ознаки "червоної" карантинної зони - МОЗ

Рівненщина та ще кілька областей вже не мають показників "червоної" зони епіденебезпеки, хоча все ще входять у цю зону. Мова йде про Київ, Луганщину, Львівщину, Одещину, Рівненщину та Херсонщину. У цих регіонах прийшли до норми показники завантаженості ліжок, рівня госпіталізацій, рівня захворюваності та коефіцієнта вивлення випадків інфікування. З такими показниками регіони можуть перевести у "жовту" зону. Нагадаємо, ще десять днів тому на Рівненщині були погані показники з рівня госпіталізацій. коефіцієнта виявлення випадків інфікування та завантаженості ліжок.