Топ-5 найдорожчих закупівель місцевої влади Дубна на Рівненщині

Топ-5 найдорожчих закупівель місцевої влади: на що з бюджету Дубна виділили найбільше коштів!

5 місце

97 650 грн місцева влада витратила на оздоровлення дітей Дубна. Очікувана вартість такої послуги 100 тис. грн, проте табір «Берізка» погодився на трішки нижчу ціну, тому й виграв даний тендер.

4 місце

Не на багато більшу суму, а саме 100 тис. грн, Дубенська міська рада виділила для проведенняконкурсу соціальних проектів спільно з Британською радою в Україні. Завдяки цим коштам у місті з’явиться туристичний бренд, мурал, соціальні контейнери, проводять археологічні дослідження на острові Дубовець, а також показують дубенчанам кіно просто неба.

3 місце

Саме таке місце, за сумою виділених коштів, займають сіті-лайти, доцільність встановлення яких обговорюють ще з Дня міста, – з бюджету на них виділили 120 тис. грн.

2 місце

Чималу суму витратила Дубенська міська рада на забезпечення комфортного навчального процесу для малят міста. На виділені на сьогодні більш ніж 160 тис. грн реалізовують проект Євросоюзу «Теплі школи та садочки – запорука здоров’я дітей: комплексний проект з підвищення енергоощадливості освітніх закладів м. Дубна». В цю суму включено декілька різних тендерів.

1 місце

Очолює список найдорожчих закупівель місцевої влади за літо цього року капітальний ремонт прибудинкової території адмінприміщення Дубенської міської ради. На території біля головного приміщення міста виконуватимуть роботи вартістю майже півмільйона, а саме 488 444, 40 грн

Джерело: http://03656.com.ua/