![](https://rivne.media/media/img/650/2024/03/2024030110585596.jpg)
У Дубні під колесами вантажівки загинув комунальник.
Про це повідомляють у пресслужбі обласної поліції.
Повідомлення про трагічний випадок на місцевому сміттєзвалищі надійшло на спецлінію 102 вчора, 29 лютого, близько 15:00 від медиків.
На місці події поліцейські встановили, що двоє працівників комунальної служби вивантажували відходи. 65-річний дубенчанин, водій «ГАЗ-53», рухаючись заднім ходом, не впевнився у безпечності маневру і допустив наїзд на свого 63-річного колегу.
Житель райцентру від отриманих травм загинув на місці.
За фактом порушення вимог законодавства про охорону праці, що спричинило смерть потерпілого, слідчі Дубенського РВП розпочали досудове розслідування за частиною 2 статті 271 Кримінального кодексу України.
Попередньо кермувальник був тверезий.
![](/media/img/650/2024/03/202403011804.jpg)
![](/media/img/650/2024/03/202403013575.jpg)