Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Транспортного локдауну не буде: регіони самі вирішуватимуть, чи забороняти пасажирські перевезення

Фото - ілюстративне / відкриті джерела

Сьогодні Кабмін погодив зміни у перелік транспортних обмежень для "червоних" зон. Відтепер будь-які обмеження по роботі міського, міжобласного та залізничного сполучень приймаються окремими рішеннями Державної або регіональних комісій ТЕБ і НС. 

Раніше регулярні і нерегулярні перевезення в "червоних" областях були повністю заборонені.

Тепер за рішеннями регіональних комісій ТЕБ і НС заборонятимуться регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом.

Виключення становлять:
- транзитні перевезення;
- перевезення легковими автомобілями, де кількість пасажирів, включаючи водія, не більше 5-ти осіб без урахування дітей віком до 14 років;
- перевезення службовим/орендованим автотранспортом підприємств, закладів, установ у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за 2 дні органи Нацполіції;
- перевезення пасажирів автотранспортом у міжнародному сполученні за наявності підтвердженого негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19, проведеного не більше ніж за 48 годин.

Також за окремим рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заборонятиметься посадка пасажирів в автомобільний чи залізничний транспорт міжобласного сполучення, окрім спеціальних залізничних рейсів.

Чинний розклад руху поїздів залишається без змін. Зокрема, у Сумській, Одеській областях та Києві, які потрапили до "червоної" зони. Рішення по кожному з регіонів прийматиметься окремо на місцях.

Читати також