Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Третяк вперше за час війни виїхав за кордон

Міський голова Рівного Олександр Третяк вперше за час війни виїхав за кордон. 

Про це він сам повідомив у Фейсбук. 

Як зазначає міський голова, 7 грудня він взяв участь у міжнародному форумі World for Ukraine, присвяченому допомозі Україні, що проходить у місті Жешув (Польща). 

За слова мера Рівного, на форумі спільно з міськими головами Львова, Миколаєва, Тростянця та інших "відстоювали та лобіювали інтереси України та українських муніципалітетів". 

- Вдалося розширити коло потенційної підтримки. Зокрема мерами інших міст Польщі, Німеччини, США, налагодити взаємодію щодо охорони здоров'я та технічній підтримці нашого міста.

Хочу зазначити, що за час війни польський народ дійсно став для нас братнім народом. Попри воєнне вторгнення, наступ на Київ посол Польщі в Україні,добрий мій друг, Бартош Ціхоцький - єдиний хто не покинув країну в такий складний час, залишився в Україні та гідно з нами пройшов усі випробування, - розповів Олександр Третяк. 

Читати також

04.02.2023 У Рівному з`явились бажаючі записатись до лав «Гвардії наступу»

"Для зручності жителів області домовилися, щоб ЦНАПи  працювали без вихідних, у суботу та неділю. Там чекатимуть мотивованих жителів Рівненщини та прийматимуть заявки на вступ до штурмових бригад. Їх, нагадаю, є вісім", - повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін , який поспілкувався із працівниками. Наразі такі заявки приймають 5 Центрів надання адміністративних послуг області:  м-н Просвіти, 2, м. Рівне; вул.  Соборна, 195 м.Рівне;  м-н Будівельників, буд. 25/1, приміщення 104, м. Вараш; вул. Замкова, 4, м. Дубно; вул. Демократична, 46, м. Сарни. Також подати заявку можна через сайт "Гвардії наступу".