Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Третяка підтримує менше половини рівнян - опитування

Менше половини жителів Рівного схвалюють діяльність міського голови Олександра Третяк. Про це свідчать дані опитування сьомого муніципального всеукраїнського опитування, проведене групою "Рейтинг". 

Згідно з цими даними, рівень схвалення діяльності міського голови Рівного складає 47 %. Найменше підтримують міського голову Северодонецька - 25 %, найбільше - у Хмельницькому - 87 %. 

У той же час рівень підтримки міської ради майже ідентичний - 48 %. 

 

Читати також

03.10.2023 У Рівному з`являться нові автобуси: який їх функціонал

У місті з’являться нові низькопідлогові автобуси середньої місткості і що головне, національного виробника. Відповідний громадський транспорт буде розрахований на 55 пасажирів, із них 22 місця — сидячі. Згідно із Національною стратегією зі створення безбар'єрного простору в Україні на період до 2030 року, ми повинні сприяти створенню якісно нової інфраструктури, яка буде інклюзивною для різних груп населення. План спрямований на розробку нових стандартів та нормативів доступності транспорту й безбар'єрності транспортної інфраструктури, саме тому автобуси будуть низькопідлоговими з пандусами і кріпленнями для маломобільних груп населення. Майбутні автобуси є екологічного стандарту Євро-5, який регулює вміст шкідливих речовин у вихлопних газах транспортних засобів. В Європі такий стандарт вже тривалий час введений в дію. Сертифікат "Євро-5" у транспортному засобі підтверджує зниження викидів шкідливих речовин в атмосферу. Своєю чергою наявність такого стандарту у громадському транспорті Рівного також означає, що відтепер ми знаходимося на крок ближче до впровадження є-квитка! Закупівля проводитиметься в межах програми "Доступні кредити 5-7-9%". Такі автобуси потрібні місту, адже нині наш автопарк громадського транспорту перебуває поза цифрою у 18 років і тому його необхідно поступово оновлювати закуповуючи нові якісні види громадського транспорту.

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.