Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Троє спортсменів з Рівненщини здобули перемоги на турнірі з ММА

Спортсмени з Рівненщини здобули перемоги на турнірі з ММА "RFP 90 — STEP TO TOP 20: UNBROKEN (Крок до вершини / Незламні)".

Про це йдеться в інформації Real Fight Promotion у Facebook.

Змагання відбулись 28 січня у Червонограді на Львівщині.

У турнірі, який організувало спортивно-патріотичне товариство "Шквал" з Червонограда, взяли участь бійці з Рівненської, Львівської та Івано-Франківської областей.

Результати поєдинків рівненських спортсменів:

  • 61 кг, Дмитро Невинний (Рівне, Скіф) переміг Дмитра Шпека (Гоща, ДЮСШ), одноголосним рішенням суддів.
  • 66 кг, Володимир Маркінцевич (Дубно, Гладіатор) переміг Богдана Могильова (Львів, Файтер), задушливим прийомом.
  • 70 кг, Вадим Варнавский (Рівне, Скіф) нокаутом переміг Адама Костеліно (Червоноград, Шквал).

На змаганнях також провели збір грошей для благодійного фонду імені Андрія Квятковського, які спрямують на допомогу Збройним силам України.

Читати також

25.03.2023 В‘язень колонії на Рівненщині отримав додатковий строк за відмову мити підлогу

Характеризують його, як особу, відносно якої неодноразово застосовувались заходи дисциплінарного характеру, в тому числі у виді поміщення до дисциплінарного ізолятору. Однак, як зазначають на шлях виправлення не став, продовжив допускати порушення правил та умов відбування покарання та здійснив злісну непокору законним вимогам адміністрації державної установи «Катеринівська виправна колонія (№46)». Зокрема, 27 січня 2023 року, де згідно з затвердженим графіком чергувань засуджених, відповідно до вимог ч.5 ст.118 Кримінально- виконавчого кодексу, він був черговим по прибиранню житлових та підсобних приміщень відділення, прилеглої території локальної дільниці на січень місяць 2023 року засуджений мав зробити вологе прибирання кімнати виховної роботи відділення СПС №3 від виконання якої засуджений категорично відмовився. Своїми діями він вчинив злісну непокору законним вимогам адміністрації установи виконання покарань. Пояснювати причину небажання прибирати відмовився. Відтак, Сарненський районний суд визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.391 КК України та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на один рік.