Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Трьох чоловіків судитимуть за викрадання автомобілів у Рівному та Луцьку

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

За результатами здійснення прокуратурою області ефективного процесуального керівництва у кримінальному провадженні скеровано до суду обвинувальний акт щодо учасників організованої злочинної групи, які  вчинили кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене організованою групою). 

Крім того організатор злочинної групи відповідатиме ще й за незаконне зберігання зброї, бойових припасів та вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу (ознаки кримінального правопорушення, передбаченого  ст. 263 КК).

В ході досудового розслідування встановлено, що членами організованої злочинної групи у складі 3-х осіб упродовж січня-червня 2019 року тричі вчинено незаконне заволодіння транспортними засобами в Рівному та Луцьку Волинської області. Організатором та керівником даної злочинної групи розроблено єдиний план злочинної діяльності, відомий та схвалений усіма членами угрупування, розподілено функції, забезпечено вжиття заходів конспірації, а саме: в завуальованій формі визначався час та місце майбутніх зустрічей з іншими членами групи, підшукувались шляхи, об`їзні автомобільні дороги та маршрути, на яких відсутні камери відеоспостереження, а також здійснювався комплекс дій, спрямованих на виявлення можливого спостереження за ним чи іншими учасниками групи зі сторони правоохоронних органів.

Протиправна діяльність організованої злочинної групи була викрита та припинена спільно з працівниками Управління Служби безпеки України в Рівненській області.  

На даний час організатор злочинної групи та один з її учасників перебувають під домашнім арештом, а один з учасників - у розшуку.

Обвинувальний акт по суті розглядатиме Рівненський міський суд, який визначить покарання для обвинувачених.

Довідково: за вчинення інкримінованих злочинів передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Пресслужба прокуратури Рівненської області

Читати також